kızılay escort

tempobet giriş Sivas escort Kocaeli masaj salonu

Ataşehir escort Ataşehir escort Ataşehir escort Ataşehir escort Ataşehir escort Ataşehir escort Pendik escort Maltepe escort Kartal escort

Ankara escort porno Çankaya escort Ankara escort Eryaman escort Sincan escort Etlik escort Ankara escort Ankara escort

bursa escort bayan bursa escort bayan bursa escort bayan bursa escort bayan bursa escort bayan bayan escort bayan bursa escort bursa bayan escort escort eskort taksim escort mecidiyeköy escort kadikoy escort bayan beylikdüzü eskort izmit escort bodrum escort bodrum escort illegal bahis siteleri porno indir porno izle hd sex türkçe porno türbanlı porno

HABER AKIŞI

Medipol Başakşehir Şampiyonlar Ligi'ne veda etti

 Tarih: 13-08-2019 23:36:00  -   Güncelleme: 13-08-2019 23:49:05
UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu rövanşında Olympiakos ile Başakşehir Atina’da karşı karşıya geldi. Mücadele Olympiakos'un 2-0'lık üstünlüğü ile sona erdi. Olympiakos tur atladı. Şampiyonlar Ligi'ne veda eden Başakşehir, yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam edecek.

Maçtan Dakikalar

3. dakikada ceza yayı dışında topla buluşan Guilherme'nin sert vuruşunda meşin yuvarlak üst direkten döndü.

10. dakikada sol kanattan Edin Visca'nın kafa ortasında ceza sahası içinde Crivelli'nin kafa vuruşunda meşin yuvarlak az farkla dışarı gitti. 

35. dakikada Robinho'nun ceza sahası dışı sağ çaprazdan sert şutunda top kalecide kaldı. 

42. dakikada ceza sahası dışı sağ çaprazda Georgios Masouras'un çok sert vuruşunda top farklı şekilde dışarı gitti.

47. dakikada ceza yayında topla buluşan Valbuena'nın sert vuruşunda top yan ağlarda kaldı. 

54. dakikada hızla gelen Olympiakos'da ceza sahası içinde topla buluşan Podence'nin vuruşunda meşin yuvarlak savunmadan döndü. 

 

55. dakikada sağ kanattan kullanılan serbest vuruşta ceza sahası içinde Guerrero'nun kafa vuruşunda top Mert'ten döndü. Dönen topu Ruben Semedo ağlara gönderdi. 1-0 

63. dakikada ceza sahası sağ çaprazında topla buluşan Visca'nın sert vuruşunda meşin yuvarlak kaleciden döndü. 

77. dakikada Miguel Vieira'nın yaptığı faul sonrası hakem Madden penaltı noktasını gösterdi. 

78. dakikada penaltı vuruşu için topun başına geçen Valbuena, meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. 2-0

Stat: Georgios Karaiskakis
Hakemler: Bobby Madden, Douglas Ross, David Roome

Olympiakos: Jose Sa, Omar Elabdellaoui, Ruben Semedo, Yassine Meriah, Konstantinos Tsimikas, Georgios Masouras, Guilherme Torres (Koutris dk. 89 ?), Podence (Randjelovic dk. 68), Mathieu Valbuena (Camara dk. 82), Bouchalakis, Guerrero
Yedekler: Bobby Allain, Vassilis Torosidis, Pape Abou Cisse, Youssef El Arabi
Teknik Direktör: Pedro Martins

Başakşehir: Mert Günok, Junior Caiçara, Gael Clichy, Miguel Vieira, Carlos Ponck, Eljero Elia, Okechukwu Azubuike, Edin Visca, Joseph Attamah (Demba Ba dk. 60), Enzo Crivelli (Fredrik Gulbrandsen dk. 75), Robinho (Arda Turan dk. 46)
Yedekler: Volkan Babacan, Uğur Uçar, Aziz Behich, Kerim Frei
Teknik Direktör: Okan Buruk

Goller: Ruben Semedo (dk. 54), Valbuena (dk. 78 pen.) (Olympiakos)
Sarı Kartlar: Azubuike, Gael Clichy (Başakşehir), Ruben Semedo, Omar Elabdellaoui (Olympiakos)  

  DİĞER SPOR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
HABER ARŞİVİ
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Alanyaspor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Sivasspor 7 3 1 3 12 7 12 +5
3 Trabzonspor 7 3 1 3 13 9 12 +4
4 Konyaspor 7 3 1 3 10 6 12 +4
5 Fenerbahçe 7 3 2 2 11 7 11 +4
6 İstanbul Başakşehir 7 3 2 2 12 9 11 +3
7 Antalyaspor 7 3 2 2 9 9 11 0
8 Gaziantep FK 7 3 2 2 12 13 11 -1
9 Yeni Malatyaspor 7 3 3 1 16 10 10 +6
10 Galatasaray 7 2 1 4 6 6 10 0
11 Göztepe 7 2 2 3 6 5 9 +1
12 Beşiktaş 7 2 3 2 10 12 8 -2
13 Denizlispor 7 2 3 2 6 8 8 -2
14 Çaykur Rizespor 7 2 3 2 6 11 8 -5
15 MKE Ankaragücü 7 2 3 2 6 11 8 -5
16 Kasımpaşa 7 2 4 1 7 11 7 -4
17 Gençlerbirliği 7 0 4 3 6 12 3 -6
18 Kayserispor 7 0 4 3 7 14 3 -7
Takım O G M B A Y P AV
1 Ümraniyespor 7 4 1 2 13 8 14 +5
2 Hatayspor 7 4 1 2 10 5 14 +5
3 Balıkesirspor 7 4 2 1 11 8 13 +3
4 Akhisarspor 7 4 2 1 9 6 13 +3
5 Fatih Karagümrük 7 3 1 3 12 8 12 +4
6 Altay 7 3 1 3 11 9 12 +2
7 Bursaspor 7 4 3 0 11 11 12 0
8 Keçiörengücü 7 2 0 5 5 3 11 +2
9 İstanbulspor 7 2 1 4 12 11 10 +1
10 BB Erzurumspor 7 3 3 1 7 7 10 0
11 Adana Demirspor 7 2 1 4 8 4 10 +4
12 Osmanlıspor FK 7 3 3 1 9 10 10 -1
13 Menemenspor 7 2 4 1 5 11 7 -6
14 Adanaspor 7 1 3 3 10 12 6 -2
15 Altınordu 7 1 4 2 8 9 5 -1
16 Giresunspor 7 1 4 2 6 13 5 -7
17 Boluspor 7 0 5 2 5 11 2 -6
18 Eskişehirspor 7 1 5 1 8 14 2 -6
Takım O G M B A Y P AV
1 Manisa FK 8 7 0 1 27 8 22 +19
2 Samsunspor 8 5 0 3 18 4 18 +14
3 Yeni Çorumspor 8 6 2 0 12 8 18 +4
4 Tarsus İdman Yurdu 8 5 3 0 9 10 15 -1
5 Afjet Afyonspor 8 4 2 2 14 7 14 +7
6 Zonguldak Kömürspor 8 4 2 2 10 5 14 +5
7 Sancaktepe Bld 8 4 4 0 16 8 12 +8
8 Sarıyer 8 3 2 3 6 7 12 -1
9 Pendikspor 8 3 3 2 8 7 11 +1
10 Hekimoğlu Trabzon 8 3 3 2 15 18 11 -3
11 İnegölspor 8 3 4 1 12 8 10 +4
12 Kırklarelispor 8 2 2 4 6 12 10 -6
13 Başkent Akademi FK 8 2 4 2 11 12 8 -1
14 Gümüşhanespor 8 2 5 1 9 13 7 -4
15 Amed Sportif 8 1 3 4 3 7 7 -4
16 1922 Konyaspor 8 2 6 0 7 15 6 -8
17 Hacettepe Spor 8 1 5 2 4 17 5 -13
18 Şanlıurfaspor 8 0 7 1 0 21 11 -21
Takım O G M B A Y P AV
1 Karaköprü Belediyespor 8 5 0 3 9 1 18 +8
2 Serik Belediyespor 8 5 1 2 16 9 17 +7
3 Artvin Hopaspor 8 4 0 4 12 6 16 +6
4 24 Erzincanspor 8 4 1 3 10 4 15 +6
5 Çatalcaspor 8 4 1 3 11 7 15 +4
6 Buca FK 8 4 3 1 11 10 13 +1
7 Şile Yıldızspor 8 3 3 2 6 5 11 +1
8 68 Aksaray Belediyespor 8 3 3 2 6 5 11 +1
9 Düzcespor 8 3 3 2 5 5 11 0
10 Çankaya FK 8 3 3 2 7 8 11 -1
11 Silivrispor 8 2 3 3 8 7 9 +1
12 Erzin Spor Kulübü 8 2 3 3 7 8 9 -1
13 Yeni Orduspor 8 1 1 6 2 3 9 -1
14 Kızılcabölükspor 8 2 3 3 9 13 9 -4
15 Sultanbeyli Bld. 8 1 3 4 4 7 7 -3
16 Yomraspor 8 1 4 3 3 8 6 -5
17 Tokatspor 8 0 6 2 5 12 2 -7
18 Manisaspor 8 0 6 2 3 16 4 -13
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Galatasaray vs Sivasspor
 19/10/2019 Antalyaspor vs Gençlerbirliği
 19/10/2019 İstanbul Başakşehir vs Göztepe
 19/10/2019 Trabzonspor vs Gaziantep FK
 19/10/2019 MKE Ankaragücü vs Beşiktaş
 20/10/2019 Kayserispor vs Kasımpaşa
 20/10/2019 Alanyaspor vs Çaykur Rizespor
 20/10/2019 Denizlispor vs Fenerbahçe
 21/10/2019 Konyaspor vs Yeni Malatyaspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 18/10/2019 Akhisarspor vs Eskişehirspor
 19/10/2019 Hatayspor vs Adana Demirspor
 19/10/2019 Bursaspor vs Ümraniyespor
 19/10/2019 Menemenspor vs BB Erzurumspor
 20/10/2019 Keçiörengücü vs Balıkesirspor
 20/10/2019 Boluspor vs Giresunspor
 20/10/2019 Adanaspor vs İstanbulspor
 20/10/2019 Altınordu vs Altay
 21/10/2019 Fatih Karagümrük vs Osmanlıspor FK
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/10/2019 Van Spor vs Sivas Belediyespor
 19/10/2019 Eyüpspor vs Ankara Demirspor
 19/10/2019 Tuzlaspor vs Bodrumspor
 20/10/2019 Bayburt Özel İdare Spor vs Ergene Velimeşe
 20/10/2019 Elazığspor vs Kahramanmaraşspor
 20/10/2019 Kastamonuspor 1966 vs Uşak Spor
 20/10/2019 Kırşehir Belediyespor vs Kardemir Karabükspor
 20/10/2019 Bandırmaspor vs Niğde Anadolu FK
 20/10/2019 Sakaryaspor vs Etimesgut Belediyespor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 19/10/2019 Çankaya FK vs Yomraspor
 19/10/2019 Silivrispor vs Artvin Hopaspor
 20/10/2019 Karaköprü Belediyespor vs Tokatspor
 20/10/2019 24 Erzincanspor vs 68 Aksaray Belediyespor
 20/10/2019 Düzcespor vs Yeni Orduspor
 20/10/2019 Erzin Spor vs Çatalcaspor
 20/10/2019 Serik Belediyespor vs Sultanbeyli Bld.
 20/10/2019 Şile Yıldızspor vs Manisaspor
 20/10/2019 Buca FK vs Kızılcabölükspor
LİNKLER
Yukarı